Eko osada

Rozprávkové srdce

rozpravkove-srdce

Slaměno hliněný dům SRDCE

Chcem tento pobyt!

Domek je ve tvaru dvou spojených šestiúhelníků (dva pokoje) a střecha, tedy celý dům z pohledu ze zhora je ve tvaru SRDCE.

Kde?
Domek je v eko-osadě „Školy přírodního stavitelství“, kde jsou ukázky stavění ze slámy a hlíny na polosamotě v Bílých Karpatech.

Vychytávky
Vychytané nápady (mazaná ventilace se zvukotěsnou technologií používanou v nahrávacích centrech vám zaručí dokonalý komfort přísunu čerstvého vzduchu jak v zimě, tak v létě bez vniku nežádoucího zvuku

Vybavení domku
Domek má standartní vybavení apartmánu jako kuchyně, koupelna a dva oddělené pokoje s futonovou dvoupostelí a obývákem s roskládacím gaučem. Dále pyramida skládací ze dřeva a určená na meditace. Také zde máte k dispozici hudební nástroje jako Tibetské mísy, Didgeridoo, kytara a bubínky pro sebeléčení alikvotními tóny a zvukem… Také je zde mimo jiné na cvičení 2x hrazda.

Vybavení pokoje
Jako postel je v každém pokoji nízký dřevěný rozkládací rošt (je možné udělat pohovku) s přírodní madrací 140x200cm z dílny www.Nejfuton.cz. Futony, jsou inspirovány japonskou kulturou a jsou ideální volbou, pokud chcete věnovat pozornost svému zdravému spánku v souladu s nároky kvalitní přírodní materiály.
Dále je zde běžné vybavení jako peřina, polštář, povlečení, ručník, karimatka na cvičení, meditační polštářky ZAFU z dílny www.lavennis.cz.

Izolace
Domek je opět stavěn z přírodních materiálů (slaměná izolace s hliněnými omítkami – výborná tepelná a zvuková izolace, udržování optimální vzdušné vlhkosti apod.)

Střecha
Střecha je ve tvaru srdce – přírodní – rákosová (v léte se nepřehřívá) a funguje navíc jako tvarový zářič (podobně jako pyramida, nebo kužel).

Povrchové úpravy
Veškeré povrchové úpravy jsou přírodní oleje a vosky, což přispívá k dobrému pocitu z pobytu.

Aniont
Množství záporných aniontů by měla být podobná jako v lese, tedy asi 1000-5000 aniontů na ml., oproti mestskému bytu, kde bývá 50-100 aniontu na ml…

Strava Srdce
Stravu si zabezpečujete sami, k dispozícii je komplet vybavená kuchyňa (plynový sporák, el. trúba, chladnička…) V prípade potreby vám vieme poskytnúť základné potraviny (cukor, soľ, koreniny, ryža, cestoviny…)

Chcem tento pobyt!

Platí do 4-5 osob pro které máme postele a vybavení. Každý další návštěvník by mohl přispívat kolem 250kč (10 EUR) na osobu a noc (nebo den – třeba návštevy) a je třeba si vzít vlastní spacák. Vše ostatní je na domluvě.

Počet dníHodnota pobytu
1 den v pracovním týdnu1 500 Kč (60 EUR)
1 den o víkendu2000 Kč (80 EUR)
Celý týden – 7 dní9000 Kč (360 EUR)
Bez ohledu na délku pobytu se ke každé objednávce připočítává paušál + 900 Kč/36 Eur na úklid, povlečení, průvodce, který vás uvede a poté po vás ubytování převezme.

Opačne při delším pobytu se lze domluvit, dejte návrh.

Mohlo by se vám také líbit...

[instagram-feed]