plastika hlína

Sme nezisková organizácia a neposkytujeme žiadne služby. Iba našim členom a prispievateľom umožňujeme zažiť a vyskúšať. Na vašu žiadosť vám vieme vystaviť fakturu, ako doklad o poskytnutí príspevku.

Vaše příspěvky používáme na testování a šíření inspirace vedoucí k soběstačnosti.
(pozrite Komu sme pomohli)

Strava

Varíte si sami, alebo spoločne s dobrovoľníkmi

Výše doporučených příspěvků

Doporučený príspevok: Jurta harmónie

Platí do 5 osob pro které máme vybavení. Každý další návštěvník by mohl přispívat kolem 250kč (10 EUR) na osobu a noc (nebo den – třeba návštevy) a je třeba si vzít vlastní spacák. Vše ostatní je na domluvě.

Počet dníHodnota pobytu
1 den v pracovním týdnu1 500 Kč (60 EUR)
1 den o víkendu2000 Kč (80 EUR)
Celý týden – 7 dní9000 Kč (360 EUR)
Bez ohledu na délku pobytu se ke každé objednávce připočítává paušál + 900 Kč/36 Eur na úklid, povlečení, průvodce, který vás uvede a poté po vás ubytování převezme.

Doporučený príspevok: Hobitín na ústraní

Toto platí za celý minidomeček, který je vhodný pro jednu nebo dvě osoby. Je třeba si vzít vlastní spacák. Vše ostatní je na domluvě.

Počet dníHodnota pobytu
1 den v pracovním týdnu500 Kč (20 EUR)
1 den o víkendu1000 Kč (40 EUR)
Celý týden – 7 dní3200 Kč (128 EUR)
Bez ohledu na délku pobytu se ke každé objednávce připočítává paušál + 900 Kč/35 Eur na úklid, povlečení, průvodce, který vás uvede a poté po vás ubytování převezme.

Doporučený príspevok: Tma u lesa – Hříbek

Nabízíme vám pobyt minimálně na 7 dní. Při zájmu o pokusný pobyt na méně než 7 dní (někdy jsou volné 4-5 dnů v kalendáři) se domluvte na emailu nebo telefonu.

Doporučený príspevok za pobyt v Tme a další podrobnosti najdete na stránkách www.pobytvtme.sk.

Doporučený príspevok: Rozprávkové Srdce

Platí do 5 osob pro které máme postele a vybavení. Každý další návštěvník by mohl přispívat kolem 250kč (10 EUR) na osobu a noc (nebo den – třeba návštevy) a je třeba si vzít vlastní spacák. Vše ostatní je na domluvě.

Počet dníHodnota pobytu
1 den v pracovním týdnu1 500 Kč (60 EUR)
1 den o víkendu2000 Kč (80 EUR)
Celý týden – 7 dní9000 Kč (360 EUR)
Bez ohledu na délku pobytu se ke každé objednávce připočítává paušál + 900 Kč/36 Eur na úklid, povlečení, průvodce, který vás uvede a poté po vás ubytování převezme. Pro členy spolku Ekovesnice z.s. je sleva 500kč (20EUR). Jak se stát členem Ekovesnice z.s. je zde…

Opačne a logicky, třeba při delším pobytu se lze domluvit, dejte návrh.

Kam mám poslat příspěvek?

Sme príspevková organizácia, teda neposkytujeme žiadne služby. Príspevkom sa stávate našim členom na jeden rok.
Na vašu žiadosť vám vieme vystaviť fakturu ako doklad o poskytnutí príspevku.

Pro závaznou rezervaci nám prosím pošlete polovinu doporučeného příspěvku podle počtu nocí. Instrukce vám přijdou po vyplnění rezervačního formuláře obratem na váš email.
Prosím variabilní symbol, ktorý vám přijde na email uveďte správně pro správné spárování s vaší rezervací. Děkujeme.


Osobní odborná konzultace s autorem knih a ekoosady Petrem Skořepou

Konzultace k vašemu projektu

Konzultáciu je možné dohodnúť aj u nás v Eko-osade u Myjavy pre našich členov a podporovateľov bývá ZDARMA na živých i online prednáškách a kurzech nebo při práci. Pokud máte zájem o individuelní čas na konzultaci, tak

Hodnota a príspevok na osobné konzultácie bývá 200€ / 5000 Kč/hodina

Zrušení rezervácie

V případě zrušení je, podobně jako rezervace místa v letadle nebo dovolené, příspěvek nevratný. Ale můžeme se jistě pokusit my nebo vy najít náhradníka. Jsme občanské sdružení – spolek – klub – Živá škola, kde jsme dobrovolně a s radostí společně a dobrovolnicky vybudovali pro své členy, podporovatele a studenty života pokusně na testování tři domky z přírodních materiálu a jeden domek, kde je plná tma a odhlučnění. Veškeré příspěvky – dary na chod naší Živé školy jsou doporučené v minimální výši na pokrytí nákladů !

Podle nového zákona, tedy: Nenabízíme žádné služby pro veřejnost, neprovádíme žádné terapie ani jiné léčivé metody, nenabádáme ani k preventivnímu použití tmy!

Váš príspevok používame na lepší šíření informací o přírodních stavbách a pomoc s budováním sociálního ohleduplného a svobodného bydlení. Na 1.den je to nejvíce a čím déle jste, tím méně přispíváte.

[instagram-feed]